Julian Mintz / Minci

Bir savaş yetimi olan Julian 10'lu yaşlarında Yang Wenli tarafından evlat edinildi. İlk savaşını Spartanian pilotu olarak uzay yılı 798'de verdi.Yang Wenli İserlohn kale komutanlığına atandığı zaman sivil olarak onunla kaleye gitti. Vasisi gibi asker olmak istiyordu. Zaten evlat edinildiğinde verilen kredilerin geri alınmaması için kendini buna mecbur hissediyordu. Ancak Yang bu konuda onunla aynı fikirde değildi ve krediyi geri ödemeye çoktan gönüllüydü. Askerliği mecburen seçmesi isteyeceği son şeydi. Üsteğmen olarak askeri kariyerine başladığı andan itibaren Julian için Yang'ı tanımak ve onunla birlikte zaman geçirmek karakterinin şekillenme sürecinde en büyük şansı oldu. March Rabbit restoranında Fredeica ve babası ile beraber yedikleri yemek sırasında öğrenene kadar spor da dahil okuldaki başarısı şehirde çoktan yayılmışken Yang bunudan haberdar değildi. (Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These) 
Kale onun yuvası askerler de ailesiydi. Albay Walter Von Schöncop'tan silah kullanma ve daha birçok konuda ders aldı. Halefinin ayakkabılarına sığacak yeteneklere sahipti. Ancak Onu kaybettiğinde yetişemediği için hissetiği derin vicdan azabından sıyrılmakta zorlandı. Frederica İserlohn Cumhuriyeti'nin sivil oluşumun liderliğini üstlenirken kendisi de askeri komutanı oldu. Örnek aldığı insan gibi kendini strateji ve taktik konusunda yetiştirmeye adadı. Uruvashi olayı sırasında koridorun oynayacağı rolü tesbit ederken başarılı bir politika izledi. Yang'ın ideallerini yaşatmak için bir kitap yazmaya başladı. Shiva Savaşı'nda Brünhild'e girmeye ve Kaiser Reinhard'a ulaşmya çalıştı. Ancak aldığı yaralar yüzünden başarılı olamadı. Kaiser'in buyruğu ile tedavi altına alınıp iyileştikten sonra O'nunla yüz yüze görüşme imkanı buldu. Dönüş yolunda Kaiser'in önerisiyle Phezzan'a giderken ona eşlik etti. Amacı İserlohn karşılığında Heinessen'in bağımsızlığıydı. Terraistlerin Kaiser'e karşı gerçekleştirdikleri suikast sırasında Yang'ın da katili adlettiği Rahip Ville'yi ortadan kaldırdı


Share on Google Plus

About Emeraude

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönderme